Kurumsal

PhotoFikri Örme Sanayi Ticaret Limited Şirketi 1993 yılında örme kumaş imalatı ve satışı yapmak üzere , halihazırda 2006 yılından beri Türkiye Örme Sanayicileri Derneği Başkanlığı görevini yürüten Fikri Kurt tarafından kurulmuştur.

Tekstil sektöründeki gelişmeler ve değişen talepler doğrultusunda teknolojinin sağladığı imkanları kendi birikimleri ile harmanlamak suretiyle bugün itibariyle,10.000 metrekare kapalı alanda,ham, boyalı ve baskılı kumaş olmak üzere aylık 1.000 ton üzerinde üretim kapasitesine ulaşmış ve dünyada bir çok ülkeye kumaş ihraç eder konuma gelmiştir.

Fikri Örme bünyesinde bulunan 100'ün üzerinde örme makinesi, yüksek kalite anlayışı ve sürekli kontrol mekanizması ile sorunsuz ve müşteri taleplerini tam karşılar olarak hizmet vermektedir.

Kendi bünyesinde yetiştirmiş olduğu her birisi konusunda uzman teknik ve idari kadrosu ile “kalite bir yaşam biçimidir “ sloganından hareketle sektöre çözüm ortağı olarak hizmet etmektedir.

Fikri Örme yılların kendisine kattığı bilgi birikimi ile elyaftan mamule her aşamada açık ve şeffaf bilgi paylaşımını ilke edinmek suretiyle sektörün lideri konumunda, sektöre yol gösterici olarak katkı sağlamaktadır.

Fikri Örme, sektör liderliğinin getirdiği sorumluluklarının farkında olarak; Müşteri istek ve beklentilerini kalite,güven ve çözüm odaklı olarak karşılamak, Sürekli olarak kendini geliştirmek, herzaman en iyi olmak, olarak koyduğu hedeflere emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Müşterilerimizin istek ve taleplerini tam olarak karşılamak ve bunun bir adım ötesine gidip;
  • Müşterilerimiz için yol gösterici olmak,
  • Sürekli control mekanizması ile hatasız üretim gerçekleştirmek,
  • Müşterilerimize en hızlı ve en düşük maliyet ile ürün sunmak,
  • Çözüm odaklı çalışarak müşterilerimize her zaman en iyi ve en doğruyu sunmak,
  • Sürekli eğitim politikamız ile ,sektörel ve kişisel eğitim programlarını tüm çalışanlarımızın katılımına sunarak yeniliklere ve gelişime etkin katlılım sağlamak,
  • İnsan sağlığı ve ekolojik faktörleri her zaman ilk sıraya koyarak, üretim süreçlerimizi bu doğrultuda gerçekleştirmek,
  • Ar-Ge yatırımlarımız ve sürekli gelişim politikamız ile sektörümüzde yol gösterici olarak devam etmek.